Novinky

Vítáme vás na webu Karlínské obchodní akademie. Naše motto zní BE IN KARLÍN. Uvědomujeme si důležitost informačních technologií, na tomto místě budou proto zveřejňovány nejdůležitější novinky naší školy. 

27. 6. 2019 Přejeme krásné prázdniny ! Všem kolegyním, kolegům a našim žákyním a žákům přeji krásné léto plné zážitků a dobrodružství. Těším se na všechny v září na viděnou. Petr Žák 28. 6. 2019 Volná místa Hledáme týmového hráče/týmovou hráčku s aprobací angličtina, který/která - mají vysokou odbornou úroveň - uplatňují nejnovější pedagogické a psychologické poznatky - připravují hodiny plné... 28. 6. 2019 Úřední hodiny v době prázdnin V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 23. 8. 2019 budou úřední hodiny kanceláře školy každou středu od 9:00 do 12:00; mimo tuto dobu jen po předchozí mailové nebo telefonické domluvě... 29. 6. 2019 Rozvrh se suplováním, dočasná nedostupnost služeb Pro zobrazení rozvrhu se suplováním klikněte zde. Služba Bakaláři opět v provozu-použijte ikonu na úvodní stránce našeho webu. Upozornění! Z technických důvodů jsou některé služby (terminálové... 29. 6. 2019 Výsledky přijímacího řízení Výsledky přijímacího řízení a seznamy přijatých uchazečů jsou zveřejněny v sekci Obchodní akademie - přijímací řízení. Podrobnější informace ohledně příjímacího řízení naleznete zde. 29. 6. 2019 Výsledky náhradních termínů V sekci Obchodní akademie - přijímací řízení byly zveřejněny výsledky náhradních termínů přijímacích zkoušek do 1. ročníku OA pro školní rok 2019/20.  29. 6. 2019 Opět se chystáme otevřít studium k rozšíření odborné kvalifikace pro učitele písemné a ústní komunikace Chystáme se otevřít studium k rozšíření odborné kvalifikace pro učitele písemné a ústní komunikace. Bližší informace naleznete na:... 29. 6. 2019 Oznámení o změně bankovního účtu ŠJ Od srpna 2019 dochází ke změně čísla bankovního účtu školní jídelny Pernerova 25. Nové číslo účtu: 1387684658/2700 (UniCredit Bank). Tato změna se týká placení obědů od nového školního roku...

Volná místa

Hledáme týmového hráče/týmovou hráčku s aprobací angličtina, který/která
- mají vysokou odbornou úroveň
- uplatňují nejnovější pedagogické a psychologické poznatky
- připravují hodiny plné zajímavých úkolů a projektů
- sami sebe stále vzdělávají
- jsou vstřícní k žákům, rodičům a kolegům
- chybu vnímají jako příležitost  
- ctí dohody a nezkreslují informace
- dodržují profesionální etiku
- podporují přátelské, spolupracující a respektující klima
- usilují o zachování dobrého jména školy.
Nabízíme zázemí školy s dobrým jménem v centru Prahy, kolegiální podporu, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, stravenky, příspěvek na dovolenou, sick day v případě potřeby a v neposlední řadě vlídné zacházení vedením školy. Jedná se o pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt: Karlínská obchodní akademie, reditel@kollarovka.cz, 222 333 312

toplist