Novinky

Vítáme vás na webu Karlínské obchodní akademie. Naše motto zní BE IN KARLÍN. Uvědomujeme si důležitost informačních technologií, na tomto místě budou proto zveřejňovány nejdůležitější novinky naší školy. 

17. 5. 2018 Vítězství v soutěži SIR  FANTASTICKÝ ÚSPĚCH! Včera se v paláci Adria uskutečnilo finále podnikatelských záměrů z oblasti sociálního podnikání - SOCIAL INNOVATION RELAY. Je to neuvěřitelné, ale Kollárovka obsadila... 15. 6. 2018 Volná místa  Hledáme 2 učitele (-ky) anglického jazyka a českého jazyka, plné úvazky, nástup 22. 8. 2018. Prosíme zájemce o zaslání životopisu na adresu: reditel@kollarovka.cz

Vítězství v soutěži SIR

 FANTASTICKÝ ÚSPĚCH! Včera se v paláci Adria uskutečnilo finále podnikatelských záměrů z oblasti sociálního podnikání - SOCIAL INNOVATION RELAY. Je to neuvěřitelné, ale Kollárovka obsadila první dvě místa!!!! Na druhém místě se umístil projekt STOP VAJGLŮM ZÁBAVNĚ budoucích podnikatelů Adama Štrunce, Michala Holady a Edgara Asatrjana. A absolutním vítězem se stal projekt Heleny Sojkové a Klaudie Klukové KUPCAKE!!! Ještě je potřeba říci, že zvláštní ocenění poroty získal projekt DEPKA, který je rovněž z Kollárovky P.S. Již nějakou dobu se o sociální podnikání v Kollárovce zajímáme, do soutěže se z České republiky přihlásilo 60 projektů, do finále postoupilo deset, šest z toho bylo právě od nás! :-)

 

toplist