Novinky

Vítáme vás na webu Karlínské obchodní akademie. Naše motto zní BE IN KARLÍN. Uvědomujeme si důležitost informačních technologií, na tomto místě budou proto zveřejňovány nejdůležitější novinky naší školy. 

Přijímací zkoušky na OA  Do sekce Obchodní akademie - přijímací řízení byl vložen přehled rozmístění uchazečů do učeben při přijímacích zkouškách 12. a 16. 4. 2018.... 5. 4. 2018 STUDIUM K ROZŠÍŘENÍ ODBORNÉ KVALIFIKACE - PÍSEMNÁ A ÚSTNÍ KOMUNIKACE STUDIUM K ROZŠÍŘENÍ ODBORNÉ KVALIFIKACE - PÍSEMNÁ A ÚSTNÍ KOMUNIKACE - 1. SEMESTR Místo konání akce: Praha, KOA a VOŠE, Kollárova 5/271, Praha Typ akce: Cyklus seminářů Cena za osobu: 12 000,-... 30. 4. 2018 Ředitelské volno  Na pondělí 30. dubna je vyhlášeno ředitelské volno. 

STUDIUM K ROZŠÍŘENÍ ODBORNÉ KVALIFIKACE - PÍSEMNÁ A ÚSTNÍ KOMUNIKACE

STUDIUM K ROZŠÍŘENÍ ODBORNÉ KVALIFIKACE - PÍSEMNÁ A ÚSTNÍ KOMUNIKACE - 1. SEMESTR

Místo konání akce: Praha, KOA a VOŠE, Kollárova 5/271, Praha
Typ akce: Cyklus seminářů
Cena za osobu: 12 000,- Kč
Termín konání akce: 31.08.2018 – 31.01.2019

VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Od všech absolventů středních škol se automaticky očekává, že umí napsat e-mail, žádost, obchodní dopis, že umí naformátovat dokument a také že umí mluvit tak, aby posluchači pochopili, proč se mluví a o čem.

Zrovna tak se často automaticky očekává, že to všechno učitelé umí své žáky dobře naučit. Ale skloubit učitelské dovednosti s potřebami současné praxe není tak jednoduché, jako to na první pohled vypadá.

Pokud máte chuť učit své žáky dovednostem, které jim usnadní profesní kariéru, a pokud máte chuť učit je to moderně a prakticky, přihlaste se ke studiu, které rozšíří nejen Vaši odbornou kvalifikaci, ale také Vaše pedagogicko-didaktické obzory.

Studium respektuje § 6 vyhlášky 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků. V souladu s touto vyhláškou realizuje studium v rámci celoživotního vzdělávání Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo ve spolupráci s Karlínskou obchodní akademií a vyšší odbornou školou, Praha.

STUDIUM
Zahájení – září 2018
Ukončení – červenec 2019
Rozsah – dva semestry + týdenní letní soustředění
Místo – Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická, Praha – Karlín
Konzultační dny – 8 pátků za semestr
Cena – 12 000 Kč za semestr
CO STUDIEM ZÍSKÁTE
Certifikát, podepsaný rektorkou SVŠE, o rozšíření odborné kvalifikace.

Především ale získáte odborné a didaktické vědomosti a dovednosti, které potřebujete k výuce psaní na počítači, obchodní korespondence, ústní komunikace a společenské etikety pro úředníky. Zdokonalíte se v elektronické komunikaci, v práci s počítačem, typografii, pravopise a stylistice, naučíte se využívat znalostí psychologických aspektů písemné a ústní komunikace. Zkrátka, zamilujete se! Písemná a ústní komunikace totiž není jenom obyčejný vyučovací předmět smiley.

LEKTOŘI
Jana Olchavová
Autorka učebních textů a pomůcek pro výuku administrativních předmětů, učila na obchodní akademii a gymnáziu žáky obchodní korespondenci, písemnou a ústní komunikaci, společenskou etiketu a psychologii a češtinu. Lektorka pravopisu a stylistiky v úředních dokumentech v národních a nadnárodních korporacích a úřadech.

Pavlína Palová
Zkušená lektorka a učitelka administrativních a ekonomických předmětů na obchodní akademii, autorka pracovních a učebních textů pro obchodní korespondenci, fiktivní firmy a reálné žákovské firmy.

Petr Hais
Učitel informatiky a administrativních předmětů na obchodní akademii, mnohonásobný mistr světa a republiky v psaní na klávesnici a zpracování textu.

Jiří Černý
Vystudoval právo na Karlově univerzitě, učí právo na obchodní akademii.

 

toplist