Novinky

Vítáme vás na webu Karlínské obchodní akademie. Naše motto zní BE IN KARLÍN. Uvědomujeme si důležitost informačních technologií, na tomto místě budou proto zveřejňovány nejdůležitější novinky naší školy. 

29. 11. 2017 Přípravné kurzy z matematiky Škola pořádá přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky. Každý kurz má deset devadesátiminutových lekcí. Do každého kurzu je zařazena „Písemná zkouška nanečisto“. Výuka začíná... 31. 1. 2018 Sněhuláci pro Afriku Humanitární akce Sněhuláci pro Afriku Na naší škole již 4. rokem žáci pomáhají dětem v africké Gambii. Posláním akce je prostřednictvím iniciativy české společnosti umožnit dětem v Africe cestu... 19. 2. 2018 Týden otevřených dveří: 19.-23.února Nestihli jste navštívit ani jeden den otevřených dveří? Nezoufejte... :-) Připravili jsme pro vás tzv. týden otevřených dveří, který se uskuteční od 19. do 23. února 2018. Domluvte si schůzku od...

Přípravné kurzy z matematiky

Škola pořádá přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky. Každý kurz má deset devadesátiminutových lekcí. Do každého kurzu je zařazena „Písemná zkouška nanečisto“. Výuka začíná 9. ledna 2018. V době jarních prázdnin Prahy 1 – Prahy 10 kurzy nebudou. Kontaktni osoba je Mgr. Romana Seidlová, r-seidlova@kollarovka.cz

POZOR POZOR! Poslední čtyři volná místa ve středečním kurzu. Změna v začátku konání úterního kurzu od 17 hodin.

 

toplist