Novinky

Vítáme vás na webu Karlínské obchodní akademie. Naše motto zní BE IN KARLÍN. Uvědomujeme si důležitost informačních technologií, na tomto místě budou proto zveřejňovány nejdůležitější novinky naší školy. 

11. 5. 2018 Školská rada  Vážení rodiče, dne 14.6.2018 se bude konat schůze Školské rady Karlínské obchodní akademie. Rádi bychom Vás oslovili s prosbou, že pokud máte nějaké náměty, o kterých by měla školská rada... 11. 5. 2018 PODĚKOVÁNÍ ŽÁKŮM NAŠÍ ŠKOLY  PODĚKOVÁNÍ ŽÁKŮM NAŠÍ ŠKOLY V lednu 2018 probíhala na naší škole obecně prospěšná akce ve spolupráci se společností Kola pro Afriku, Sněhuláci pro Afriku s podtitulem Děti pomáhají dětem.... 17. 5. 2018 Vítězství v soutěži SIR  FANTASTICKÝ ÚSPĚCH! Včera se v paláci Adria uskutečnilo finále podnikatelských záměrů z oblasti sociálního podnikání - SOCIAL INNOVATION RELAY. Je to neuvěřitelné, ale Kollárovka obsadila... 22. 5. 2018 Zpětné vyzvednutí zápisového lístku Pokud byl přijatý uchazeč, který již odevzdal zápisový lístek na naši školu, přijat na odvolání na jinou školu, může si zápisový lístek vzít zpět pro jeho uplatnění na té škole, kde vyhověli jeho... 7. 6. 2018 Slavnostní předávání maturitního vysvědčení  Srdečně Vás zveme na slavnostní předávání maturitních vysvědčení. Uskuteční se 7. června. Třídy 4.A a 4.B dostanou svá vysvědčení ve 14 hodin a třídy 4.C a 4.D v 15 hodin. ...

PODĚKOVÁNÍ ŽÁKŮM NAŠÍ ŠKOLY

 PODĚKOVÁNÍ ŽÁKŮM NAŠÍ ŠKOLY
V lednu 2018 probíhala na naší škole obecně prospěšná akce ve spolupráci se společností Kola pro Afriku, Sněhuláci pro Afriku s podtitulem Děti pomáhají dětem.
Posláním akce bylo prostřednictvím iniciativy české společnosti umožnit dětem v Africe cestu ke vzdělání.
Celkem za školu vybraná finanční částka: 3 800 Kč.
PODĚKOVÁNÍ
Předseda správní rady Kola pro Afriku o.p.s. / Czech bikes for Gambian schools pan Richard Gazda
nám poděkoval finanční částkou ve výši 5 000 Kč se slovy:
„Děkuji celé vaší škole za účast ve "sněhulákování" a těšíme se na vše další s vámi.“
Já, jako patron projektu také děkuji všem žákům za jejich pomoc, třídě 1.B děkuji za krásné sněhuláky, které vyrobili s třídní učitelkou Mgr. Romanou Seidlovou.
Finanční dar pro financování vzdělávání v celkové výši 5000 Kč za akci Sněhuláci pro Afriku využije třída 1.B.

Ing. Bc. Jana Slavíková

toplist