Pozor hlášení! S platností od středy 11. 3. 2020 do odvolání se ruší výuka na obchodní akademii i vyšší odborné škole ekonomické. Žádáme všechny naše žáky a studenty, aby průběžně sledovali informace na webových stránkách školy, sociálních sítích, e-mailech a v bakalářích (kollarovka.bakalari.cz) v systému Komens, prostřednictvím nichž vám budou naši vyučující zprostředkovávat domácí výuku. Kancelář školy je otevřena každou středu od 9:00 do 12:00.

S platností od středy 11. 3. 2020 do odvolání se ruší výuka na obchodní akademii i vyšší odborné škole ekonomické. Žádáme všechny naše žáky a studenty, aby průběžně sledovali informace na webových stránkách školy, sociálních sítích, e-mailech a v bakalářích (kollarovka.bakalari.cz) v systému Komens, prostřednictvím nichž vám budou naši vyučující zprostředkovávat domácí výuku. Kancelář školy je otevřena každou středu od 9:00 do 12:00.
OA, VOŠ Pro rodiče a žáky - zásady distančního vzdělávání Dokument ohledně distančního vzdělávání vydaný ředitelem školy naleznete zde. OA, VOŠ Mimořádné opatření V souvislosti s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR se s platností od středy 11. 3. 2020 do odvolání ruší výuka na obchodní akademii i vyšší odborné škole. Žádáme všechny naše žáky... OA, VOŠ Úřední hodiny kanceláře školy Po dobu karantény je kancelář školy otevřena každou středu od 9:00 do 12:00.
Zobrazit všechny novinky

Obchodní akademie - lokalita

Nacházíme se v klidné části Karlína s velmi dobrou dostupností městskou veřejnou dopravou.

 

Mrknout na Google mapy Prašná brána22 min Náměstí
Republiky19 min
Masarykovo
nádraží15 min
Metro
Florenc8 min
Metro
Křižíkova5 min
Park Vítkov10 min ŠkolaKollárova 5
Karlín

Partneři

toplist