Pozor hlášení! Úřední hodiny pro veřejnost v době hlavních prázdnin jsou každou středu od 9:00 do 12:00. Vstup do budovy je uzavřen, použijte, prosím, zvonek "kancelář" u hlavního vchodu do budovy.

Úřední hodiny pro veřejnost v době hlavních prázdnin jsou každou středu od 9:00 do 12:00. Vstup do budovy je uzavřen, použijte, prosím, zvonek "kancelář" u hlavního vchodu do budovy.
VOŠ Přijímací řízení VOŠE - 2. kolo Konečné výsledky 2. kola přijímacího řízení do 1. ročníku oboru 63-41-N/21 Firemní ekonomika v globálním ekonomickém prostředí najdete v sekci VOŠE - Přijímací řízení:... OA, VOŠ Hlavní prázdniny  Hlavní prázdniny začínají v pátek 1. července, do školy se nastupuje ve čtvrtek 1. září.  Užijte si volno, buďte na sebe opatrní! :-) OA, VOŠ Provoz kanceláře v době hlavních prázdnin Úřední hodiny pro veřejnost v době hlavních prázdnin jsou každou středu od 9:00 do 12:00. Vstup do budovy je uzavřen, použijte, prosím, zvonek "kancelář" u hlavního vchodu do budovy.

Obchodní akademie - lokalita

Nacházíme se v klidné části Karlína s velmi dobrou dostupností městskou veřejnou dopravou.

 

Mrknout na Google mapy Prašná brána22 min Náměstí
Republiky19 min
Masarykovo
nádraží15 min
Metro
Florenc8 min
Metro
Křižíkova5 min
Park Vítkov10 min ŠkolaKollárova 5
Karlín

Be in Karlín

Jsme dynamičtí a nebojíme se nových výzev, naše nová výzva zní konference a inovace ve výuce, více v sekci BE IN KARLÍN.

1. a 2 dubna se v Karlínské OA a VOŠE šešli učitelé, studenti, podnikatelé a vizionáři, bylo to inspirující a dává to našemu snažení smysl.

radost ze života a práce + odpovědnost = společensky prospěšné podnikání 

www.beinkarlin.cz

 Hymna Karlínské obchodní akademie

Partneři

toplist